Doručení zdarma pro objednávky nad 5000Kč

Internetový on-line obchod - nové, použité a repasované servery
hardware pro server hosting a housing, dedikované servery, virtualní servery

O nás

Jsme specializovaný internetový obchod se serverovým hardwarem. Na českém trhu působíme od roku 2007 a během této doby se mezi naše spokojené zákazníky zařadilo mnoho subjektů ze soukromého i veřejného sektoru.

Kontaktní údaje

ATICOM s.r.o.

Lužná 591/4 (Šárka business park)
160 00 Praha 6
IČO: 27944859 DIČ: CZ27944859
Spisová značka  C 128376 vedená u Městského soudu v Praze

e-mail info@czech-server.cz 
Tel.: +420 - 245 019 027, +420 - 608 984 413

Sídlo naší společnosti i sklad se nachází v areálu Šárka business park na Praze 6, na místě díky blízkému městskému okruhu dobře dostupném z pražských i mimopražských lokalit. Bez problémů zaparkujete přímo u našeho skladu.

Přepravní podmínky

Veškeré zboží je možné vyzvednout osobně v našem skladě na Praze 6 (viz. výše). Dále nabízíme zaslání přepravní sloužbou DPD do druhého dne kamkoli po ČR nebo dopravu zboží kurýrem pro Praze ještě v den objednání. Obě tyto možnosti jsou u zboží nad 10.000 Kč bez DPH bezplatné. U objednávek v menší hodnotě závisí cena poštovného na hmotnosti zboží.

Společností DPD je možná i doprava na Slovensko, v tomto případě trvá přibližně 1-2 dny a cena se odvíjí od hmotnosti zboží.

Zboží jsme v některých případech schopni odeslat v týž den, kdy byla provedena objednávka, nejpozději v den následující. U zboží, které není na skladě, se dodací lhůta liší, rádi Vám ji sdělíme na dotaz. Vše odesíláme pečlivě zabalené a chráněné proti poškození během přepravy, balné je zdarma.

Platební podmínky

Zboží lze zaplatit při osobním převzetí hotově, zálohovou fakturou předem nebo jej zaslat na dobírku. Stálým odběratelům nabízíme i platbu běžnou fakturou.

Záruka kvality

Veškeré nové zboží, které prodáváme, pochází z oficiální české distribuce a je na ně poskytována plná záruka výrobcem.

Dále nabízíme odborně repasovaný použitý hardware, v tomto případě jde o zboží z datových center, z bezprašného a klimatizovaného prostředí.

Všechny komponenty před novým uvedením na trh projdou odbornou profylaktikou a testováním, stav se ve většině případů velmi blíží novému zboží.

Zákaznické služby

Našim zákazníkům nabízíme tyto příplatkové služby:

  • Doprava a instalace zboží ve Vaší serverovně
  • Instalace zvoleného operačního systému a aplikací na dodávaný server
  • Rozšířená záruka (24-36 měsíců Next Business Day) na vybrané servery
  • a další dle dohody…

 

Navíc!
Veškeré námi dodané zboží můžete před samotným převzetím zdarma vyzkoušet v našem pražském showroomu. K dispozici Vám bude kromě zvoleného zboží také běžné IT vybavení, internetová konektivita i odborné poradenství. 

Showroom společnosti Czech Server