0
 
0

  Doprava a balení

  Servery bezpečně na paletě

  Na balení serverů si dáváme opravdu záležet. Díky dvanácti letům zkušeností a tisícům expedovaných objednávek jsme se stali skutečnými odborníky na balení a přepravu serverů. Přechodem z balíkové přepravy na paletovou se stala manipulace se serverem znatelně šetrnější. Navíc ve spolupráci s evropskou jedničkou v oblasti balení a expedice jsme vyvinuli speciální balící postup, díky kterému jsme snížili počet poškozených serverů na minimum.

  Paleta

  Základ balení tvoří paleta o velikosti 80 x 60 x 13,7 cm. Paleta je vyrobena z pevného plastu, takže server ochrání i při hrubším zacházení při přepravě.

  Fixace serveru

  Samotný server je zabalen ve vrstvách fólie a k paletě je připevněn několika PP páskami. Díky tomu je při přepravě chráněn proti vlhkosti a nechtěným pohybům.

  Komponenty a příslušenství

  Komponenty jsou zabaleny v antistatických sáčcích v kartonové krabičce. Celá paleta je překryta půlboxem ze sedmivrstvého kartonu, který chrání zásilku zvenčí a umožňuje bezpečné uložení všech komponent v balení.

  Maximální ochrana během přepravy

  Protože se palety nestohují a překládka je prováděna paletovými vozíky, tak je se zásilkou nakládáno výrazně šetrnějším způsobem než v případě balíkové přepravy. I přesto však dbejte pokynů na balení. Zejména v případě promáčklé krabice nebo poškozené transportní pásky nepřebírejte bez sepsání protokolu o škodě.