0
 
0

  O nás

  O nás

  Jsme specializovaný internetový obchod se serverovým hardwarem. Na českém trhu působíme od roku 2007 a během této doby se mezi naše spokojené zákazníky zařadilo mnoho subjektů ze soukromého i veřejného sektoru.

  Přepravní podmínky

  Veškeré zboží je možné vyzvednout osobně v našem skladě na Praze 6 (viz. výše). Dále nabízíme zaslání přepravní sloužbou DPD do druhého dne kamkoli po ČR nebo dopravu zboží kurýrem pro Praze ještě v den objednání. 

  Společností DPD je možná i doprava na Slovensko, v tomto případě trvá přibližně 1-2 dny a cena se odvíjí od hmotnosti zboží.

  Zboží jsme v některých případech schopni odeslat v týž den, kdy byla provedena objednávka, nejpozději v den následující. U zboží, které není na skladě, se dodací lhůta liší, rádi Vám ji sdělíme na dotaz. Vše odesíláme pečlivě zabalené a chráněné proti poškození během přepravy, balné je zdarma.

  Platební podmínky

  Zboží lze zaplatit při osobním převzetí hotově, zálohovou fakturou předem nebo jej zaslat na dobírku. Stálým odběratelům nabízíme i platbu běžnou fakturou.

  Záruka kvality

  Veškeré nové zboží, které prodáváme, pochází z oficiální české distribuce a je na ně poskytována plná záruka výrobcem.

  Dále nabízíme odborně repasovaný použitý hardware, v tomto případě jde o zboží z datových center, z bezprašného a klimatizovaného prostředí.

  Všechny komponenty před novým uvedením na trh projdou odbornou profylaktikou a testováním, stav se ve většině případů velmi blíží novému zboží.

  Zákaznické služby

  Našim zákazníkům nabízíme tyto příplatkové služby:

  • Doprava a instalace zboží ve Vaší serverovně
  • Instalace zvoleného operačního systému a aplikací na dodávaný server
  • Rozšířená záruka (24-36 měsíců Next Business Day) na vybrané servery
  • a další dle dohody…